PF 2021

Kromě sněhové situace, která se v posledních dnech konečně zlepšuje, naši sezonu letos bude bohužel ovlivňovat i vládní pes, který je teď obzvlášť nahněvaný …

Následující měsíc nás čeká individuální trénink, který bychom rádi rozbili společnou akcí, na které bychom si otestovali formu. Český pohár by měl odstartovat 23. ledna, následovat by měly další tři závodní víkendy, které určí složení týmu pro MS. To je plánováno na konec února, opatření na covid-19 pořadatelé konzultují s tamní hygienou, přihlášeny jsou všechny LOB velmoci a o Vánocích v Estonsku sněžilo, takže by šampionátu snad už nemělo stát nic v cestě. Až do MS neplánujeme opustit ČR, avšak není vyloučeno, že nás k tomu počasí a pes nemůže přinutit. Koncem března se ve Finsku jede finále SP v místě dějiště MS 2022, i proto bychom sem rádi vyslali výpravu.

Rok 2021 by měla zakončit zimní univerziáda ve Švýcarsku, která je přesunuta z ledna na prosinec. Akademici (1996 a mladší), kteří mají o start zájem, by rozhodně měli ukázat své lobácké kvality již tuto zimu, neboť vzhledem k termínu na sklonku zimy je již poté prostor na nominační závody značně omezený. Příští zimu budou mít akademici (1997 a mladší) ještě jedno utkání, a to koncem února akademické MS v Krušných horách. Dospělé čeká příští zimu koncem ledna ME v Bulharsku a koncem března MS ve Finsku.

Share

Leave a reply

Your email address will not be published.