Akce Zlato Stříbro Bronz Celkem
Mistrovství světa 2 5 7
Mistrovství Evropy 1 2 3
Akademické mistrovství světa 1 1
Juniorské mistrovství světa 3 3 9 15
Celkem 4 7 15 26

Mistrovství světa

MS 2017 – 2. Petra Hančová, Kristýna Kolínová, Hana Hančíková – štafety – Krasnoyarsk, Russia
MS 2015 – 3. Jakub Škoda, Radek Laciga, Jiří Bouchal – štafety – Hamar/Løten, Norway
MS 2011 – 4. Hana Hančíková – klasika –  Tänndalen, Sweden
MS 2011 – 6. Ondřej Vodrážka – klasika –  Tänndalen, Sweden
MS 2009 – 2. Barbora Chudíková – klasika – Rusutsu, Japan
MS 2009 – 5. Helena Randáková – klasika – Rusutsu, Japan
MS 2009 – 6. Barbora Chudíková – krátká – Rusutsu, Japan
MS 2009 – 3. Helena Randáková, Simona Karochová, Barbora Chudíková – štafety – Rusutsu, Japan
MS 2005 – 4. Ondřej Vodrážka – krátká – Levi/Kittilä, Finland
MS 2002 – 6. Ondřej Vodrážka – klasika – Borovetz, Bulgaria
MS 1992 – 4. Jan Pecka – krátká – Pontarlier, France
MS 1980 – 3. Dana Ticháčková, Anna Gavendová, Svatava Nováková – štafety – Avesta, Sweden
MS 1977 – 3. Dana Ticháčková, Renáta Vlachová, Anna Handzlová – štafety – Velingrad, Bulgaria
MS 1977 – 3. Jan Pachner, Jaroslav Kačmarčík, Jiří Ticháček, Jaromír Gorný – štafety – Velingrad, Bulgaria

Mistrovství Evropy

ME 2016 – 5. Hana Hančíková – klasika – Obertilliach, Austria
ME 2016 – 4. Hana Hančíková – krátká – Obertilliach, Austria
ME 2016 – 6. Hana Hančíková – sprint – Obertilliach, Austria
ME 2015 – 2. Hana Hančíková – klasika – Lenzerheide, Switzerland
ME 2014 – 1. Hana Hančíková – sprint – Tyumen, Russia
ME 2012 – 4. Hana Hančíková – klasika – Sumy, Ukraine
ME 2012 – 6. Helena Randáková – krátká – Sumy, Ukraine
ME 2011 – 5. Ondřej Vodrážka – klasika – Lillehammer, Norway
ME 2008 – 2. Ondřej Vodrážka – krátká – S-chanf, Switzerland
ME 2008 – 4. Ondřej Vodrážka – sprint – S-chanf, Switzerland

Světový pohár

SP 2007-2008 – 6. Ondřej Vodrážka

Akademické mistrovství světa

AMS 2016 – 3. Jakub Škoda – sprint – Aleksin, Russia

Juniorské mistrovství světa

JMS 2016 – 2. Petra Hančová – klasika – Obertilliach, Austria
JMS 2016 – 5. Petra Hančová – krátká – Obertilliach, Austria
JMS 2016 – 6. Petra Hančová – sprint – Obertilliach, Austria
JMS 2010 – 5. Zuzana Kubátová – sprint – Miercurea Ciuc, Romania
JMS 2009 – 3. Michaela Marešová, Ivana Bochenková, Zuzana Kubátová – štafety – Dalarna, Sweden
JMS 2008 – 4. Hana Hančíková – klasika – Dospat, Bulgaria
JMS 2008 – 1. Simona Karochová – krátká – Dospat, Bulgaria
JMS 2008 – 1. Hana Hančíková – sprint – Dospat, Bulgaria
JMS 2008 – 5. Simona Karochová – sprint – Dospat, Bulgaria
JMS 2007 – 3. Hana Hančíková – klasika – Salzburg, Austria
JMS 2007 – 1. Hana Hančíková – sprint – Salzburg, Austria
JMS 2007 – 2. Michaela Marešová, Lenka Mechlová, Hana Hančíková – štafety – Salzburg, Austria
JMS 2006 – 3. Hana Hančíková, Simona Karochová, Lenka Mechlová – štafety – Ivanovo, Russia
JMS 2004 – 3. Lenka Hrušková – klasika – Vuokatti, Finland
JMS 2002 – 3. Eva Böhmová – klasika – Jablonec nad Nisou/Harrachov, Czech Republic
JMS 2002 – 3. Lenka Hrušková, Daniela Zlesáková, Eva Böhmová – štafety – Jablonec nad Nisou/Harrachov, Czech Republic
JMS 2002 – 3. Tomáš Redlich, Stanislav Rauch, Jiří Bouchal – štafety – Jablonec nad Nisou/Harrachov, Czech Republic
JMS 1999 – 6. Zdenka Stará – klasika – Jundola, Bulgaria
JMS 1996 – 3. Jakub Vodrážka – krátká – Banská Bystrica/Donovaly, Slovakia
JMS 1996 – 4. Ondřej Vodrážka – krátká – Banská Bystrica/Donovaly, Slovakia
JMS 1996 – 2. Hana Ryglová, Barbora Chudíková, Tereza Kuchařová – štafety – Banská Bystrica/Donovaly, Slovakia
JMS 1996 – 3. Lukáš Přinda, Ondřej Vodrážka, Jakub Vodrážka – štafety – Banská Bystrica/Donovaly, Slovakia

Share