Přehled výsledků na JMS (individuální výkony do 10. místa a štafetové do 6. místa):

Junior World Ski Orienteering Championships 2017: Imatra, Finland

štafety
5. Ondřej Hlaváč, Vojtěch Bartoš, Ondřej Starý

Junior World Ski Orienteering Championships 2016: Obertilliach, Austria

klasická trať
2. Petra Hančová

krátká trať
5. Petra Hančová

sprint
6. Petra Hančová

štafety
6. Veronika Kubínová, Petra Hančová, Markéta Firešová
6. Vojtěch Bartoš, Vojtěch Matuš, Ondřej Starý

Junior World Ski Orienteering Championships 2015: Hamar/Løten, Norway

štafety
5. Martina Waňková, Veronika Gallová, Petra Hančová
5. Václav Šňupárek, Vojtěch Matuš, Ondřej Starý

Junior World Ski Orienteering Championships 2014: Polva district, Estonia

štafety
5. Václav Šňupárek, Štěpán Mudrák, Petr Horvát

Junior World Ski Orienteering Championships 2013: Madona, Latvia

štafety
6. Johanka Šimková, Ewa Haltof, Petra Hančová

Junior World Ski Orienteering Championships 2012: Sumy, Ukraine

štafety
4. Johanka Šimková, Petra Hančová, Kateřina Neumannová

Junior World Ski Orienteering Championships 2011: Lillehammer, Norway

štafety
6. Johanka Šimková, Kateřina Neumannová, Zuzana Kubátová

Junior World Ski Orienteering Championships 2010: Miercurea Ciuc, Romania

krátká trať
9. Zuzana Kubátová

sprint
5. Zuzana Kubátová

Junior World Ski Orienteering Championships 2009: Dalarna, Sweden

klasická trať
7. Ivana Bochenková

štafety
3. Michaela Marešová, Ivana Bochenková, Zuzana Kubátová
6. Marek Pospíšek, Lukáš Havlíček, Filip Válek

Junior World Ski Orienteering Championships 2008: Dospat, Bulgaria

klasická trať
4. Hana Hančíková
7. Simona Karochová

krátká trať
1. Simona Karochová
8. Hana Hančíková
10. Marek Pospíšek

sprint
1. Hana Hančíková
5. Simona Karochová

štafety
5. Simona Karochová, Ivana Bochenková, Hana Hančíková
5. Marek Pospíšek, Štěpán Kodeda, Jakub Škoda

Junior World Ski Orienteering Championships 2007: Salzburg, Austria

klasická trať
3. Hana Hančíková
10. Simona Karochová
10. Michal Drobník

krátká trať
7. Hana Hančíková

sprint
1. Hana Hančíková
10. Michaela Marešová

štafety
2. Michaela Marešová, Lenka Mechlová, Hana Hančíková
5. Štěpán Kodeda, Jakub Škoda, Michal Drobník

Junior World Ski Orienteering Championships 2006: Ivanovo, Russia

štafety
3. Hana Hančíková, Simona Karochová, Lenka Mechlová
5. Michal Drobník, Marek Pospíšek, Lukáš Váňa

Junior World Ski Orienteering Championships 2005: S-chanf, Engadin, Switzerland

štafety
6. Simona Karochová, Marie Dlouhá, Lenka Hrušková
6. Jan Velička, Jakub Škoda, Štěpán Kodeda

Junior World Ski Orienteering Championships 2004: Vuokatti, Finland

klasická trať
3. Lenka Hrušková

krátká trať
9. Lenka Hrušková

štafety
4. Jan Šedivý, Filip Votoček, Jiří Bouchal

Junior World Ski Orienteering Championships 2003: St. Petersburg, Russia

krátká trať
10. Eva Böhmová

štafety
4. Lenka Hrušková, Daniela Zlesáková, Eva Böhmová
5. Jan Šedivý, Filip Votoček, Jiří Bouchal

Junior World Ski Orienteering Championships 2002: Jablonec nad Nisou/Harrachov, Czech Republic

klasická trať
3. Eva Böhmová
8. Jiří Bouchal
10. Tomáš Redlich

krátká trať
9. Eva Böhmová

štafety
3. Lenka Hrušková, Daniela Zlesáková, Eva Böhmová
3. Tomáš Redlich, Stanislav Rauch, Jiří Bouchal

Junior World Ski Orienteering Championships 2001: Trentino, Italy

štafety
6. Tomáš Redlich, Jiří Bouchal, Tomáš Valoušek

Junior World Ski Orienteering Championships 2000: Banská Bystrica, Slovakia

štafety
5. Zuzana Stehnová, Michaela Lacigová, Iva Dattelová

Junior World Ski Orienteering Championships 1999: Jundola, Bulgaria

klasická trať
6. Zdenka Stará
7. Lubomír Tomeček

krátká trať
8. Lubomír Tomeček

štafety
5. Iva Datellova, Gabriela Savičová, Zdenka Stará
6. muži

Junior World Ski Orienteering Championships 1998: Velogozh, Russia

krátká trať
10. Lubomír Tomeček

štafety
4. Pavla Kolářová, Gabriela Savičová, Barbora Chudíková
6. Zdeněk Procházka, Petr Junek, Lubomír Tomeček

Junior World Ski Orienteering Championships 1996: Banska Bystrica/Donovaly, Slovakia

klasická trať
8. Jakub Vodrážka
9. Barbora Chudíková

krátká trať
3. Jakub Vodrážka
4. Ondřej Vodrážka
9. Tereza Kuchařová

štafety
2. Hana Ryglová, Barbora Chudíková, Tereza Kuchařová
3. Lukáš Přinda, Ondřej Vodrážka, Jakub Vodrážka

Junior World Ski Orienteering Championships 1994: Rovaniemi, Finland

štafety
4. Miroslav Seidl, Tomáš Zakouřil, Václav Zakouřil
5. Hana Ryglová, Martina Horáčková, Helena Novotná

Share