Přehled výsledků na ME (individuální výkony do 20. místa a štafetové do 6. místa):

European Ski Orienteering Championships 2017: Imatra, Finland

klasická trať
18. Petra Hančová
20. Kateřina Neumannová

krátká trať
16. Radek Laciga

sprint
19. Petr Horvát

štafety
4. Petra Hančová, Johanka Šimková, Kristýna Kolínová
6. Jakub Škoda, Petr Horvát, Radek Laciga

European Ski Orienteering Championships 2016: Obertilliach, Austria

klasická trať
5. Hana Hančíková
9. Helena Randáková
16. Jakub Škoda
19. Kristýna Kolínová
20. Radek Laciga

krátká trať
4. Hana Hančíková

sprint
6. Hana Hančíková
19. Jakub Škoda

sprintové štafety
6. Hana Hančíková, Jakub Škoda

štafety
5. Helena Randáková, Kristýna Kolínová, Hana Hančíková
6. Radek Laciga, Petr Horvát, Jakub Škoda

European Ski Orienteering Championships 2015: Lenzerheide, Switzerland

klasická trať
2. Hana Hančíková

krátká trať
16. Hana Hančíková

sprint
8. Hana Hančíková

štafety
6. Simona Karochová, Johanka Šimková, Hana Hančíková

European Ski Orienteering Championships 2014: Tyumen, Russia

klasická trať
14. Hana Hančíková

krátká trať
19. Hana Hančíková

sprint
1. Hana Hančíková

sprintové štafety
6. Jakub Škoda, Hana Hančíková

štafety
5. Simona Karochová, Kristýna Kolínová, Hana Hančíková
6. Radek Laciga, Michal Drobník, Jakub Škoda

European Ski Orienteering Championships 2013: Madona, Latvia

klasická trať
14. Hana Hančíková

sprint
10. Hana Hančíková

štafety
4. Radek Laciga, Michal Drobník, Jakub Škoda
5. Helena Randáková, Simona Karochová, Hana Hančíková

European Ski Orienteering Championships 2012: Sumy, Ukraine

klasická trať
4. Hana Hančíková
16. Simona Karochová

krátká trať
6. Helena Randáková
13. Simona Karochová
16. Hana Hančíková

sprint
9. Hana Hančíková
20. Helena Randáková

štafety
5. Helena Randáková, Simona Karochová, Hana Hančíková
5. Michal Drobník, Radek Laciga, Jiří Bouchal

European Ski Orienteering Championships 2011: Lillehammer, Norway

klasická trať
5. Ondřej Vodrážka
11. Helena Randáková
13. Hana Hančíková
19. Jiří Bouchal

krátká trať
12. Hana Hančíková
13. Ondřej Vodrážka
18. Helena Randáková

sprint
16. Hana Hančíková

štafety
5. Hana Hančíková, Simona Karochová, Helena Randáková
6. Michal Drobník, Jakub Škoda, Radek Laciga

European Ski Orienteering Championships 2010: Miercurea Ciuc, Romania

klasická trať
7. Helena Randáková
15. Jan Lauerman
17. Jiří Bouchal
18. Ivana Bochenková
19. Simona Karochová

krátká trať
10. Helena Randáková
11. Ondřej Vodrážka
13. Jiří Bouchal
14. Jan Lauerman
19. Simona Karochová

sprint
17. Simona Karochová
19. Helena Randáková
19. Jiří Bouchal
20. Ivana Bochenková

štafety
4. Ivana Bochenková, Simona Karochová, Helena Randáková
5. Jiří Bouchal, Jan Lauerman, Ondřej Vodrážka

European Ski Orienteering Championships 2008: S-chanf, Switzerland

klasická trať
18. Jan Lauerman
19. Hana Hančíková
20. Zuzana Stehnová

krátká trať
2. Ondřej Vodrážka
17. Jan Lauerman

sprint
4. Ondrej Vodrážka
16. Jan Lauerman
19. Hana Hančíková

štafety
5. Helena Randáková, Zuzana Stehnová, Hana Hančíková
5. Jiři Bouchal, Jan Lauerman, Ondřej Vodrážka

European Ski Orienteering Championships 2006: Ivanovo, Russia

krátká trať
19. Ondřej Vodrážka

štafety
4. Ondřej Vodrážka, Jan Šedivý, Jan Lauerman
5. Lenka Hrušková, Zuzana Stehnová, Barbora Chudíková

Share