Přehled výsledků na MS (individuální výkony do 20. místa a štafetové do 6. místa):

World Ski Orienteering Championships 2017: Krasnoyarsk, Russia

klasická trať
7. Radek Laciga
7. Petra Hančová
8. Johanka Šimková
11. Kristýna Kolínová
16. Petr Horvát
17. Michal Argaláš

krátká trať
7. Jakub Škoda
8. Hana Hančíková
9. Radek Laciga
18. Kristýna Kolínová
19. Petra Hančová
20. Johanka Šimková

sprint
14. Petra Hančová
18. Kristýna Kolínová
20. Hana Hančíková

sprintové štafety
5. Hana Hančíková, Radek Laciga

štafety
2. Petra Hančová, Kristýna Kolínová, Hana Hančíková
5. Radek Laciga, Petr Horvát, Jakub Škoda

World Ski Orienteering Championships 2015: Hamar/Løten, Norway

klasická trať
11. Hana Hančíková
19. Jiří Bouchal
20. Simona Karochová

krátká trať
14. Jiří Bouchal
18. Simona Karochová
19. Hana Hančíková
20. Radek Laciga

sprint
8. Hana Hančíková
15. Simona Karochová
16. Jakub Škoda

sprintové štafety
6. Hana Hančíková, Jakub Škoda

štafety
3. Jakub Škoda, Radek Laciga, Jiří Bouchal
5. Simona Karochová, Hana Hančíková, Johanka Šimková

World Ski Orienteering Championships 2013: Ridder, Kazakhstan

klasická trať
14. Hana Hančíková
15. Helena Randáková

krátká trať
16. Helena Randáková
18. Jakub Škoda

sprint
19. Hana Hančíková

štafety
6. Helena Randáková, Simona Karochová, Hana Hančíková
6. Radek Laciga, Michal Drobník, Jakub Škoda

World Ski Orienteering Championships 2011: Tänndalen, Sweden

klasická trať
4. Hana Hančíková
6. Ondřej Vodrážka
12. Helena Randáková
17. Jiří Bouchal

krátká trať
9. Ondřej Vodrážka
12. Hana Hančíková
17. Jiří Bouchal
20. Simona Karochová
20. Jakub Škoda

sprint
13. Ondřej Vodrážka
19. Hana Hančíková
20. Simona Karochová

štafety
5. Helena Randáková, Simona Karochová, Hana Hančíková
6. Jiří Bouchal, Jakub Škoda, Ondřej Vodrážka

World Ski Orienteering Championships 2009: Rusutsu, Japan

klasická trať
2. Barbora Chudíková
5. Helena Randáková
13. Jan Lauerman
14. Hana Hančíková
20. Jiří Bouchal

krátká trať
6. Barbora Chudíková
11. Jan Lauerman
12. Simona Karochová
13. Hana Hančíková
17. Helena Randáková
20. Jakub Škoda

sprint
16. Hana Hančíková
17. Jan Lauerman
18. Simona Karochová

štafety
3. Helena Randáková, Simona Karochová, Barbora Chudíková
5. Jiří Bouchal, Jakub Škoda, Jan Lauerman

World Ski Orienteering Championships 2007: Moscow region, Russia

klasická trať
12. Hana Hančíková
12. Ondřej Vodrážka
19. Zuzana Stehnová
19. Jan Lauerman
20. Lenka Hrušková

krátká trať
13. Ondřej Vodrážka
19. Hana Hančíková
20. Zuzana Stehnová

sprint
11. Ondřej Vodrážka
12. Hana Hančíková
18. Zuzana Stehnová

štafety
4. Lenka Hrušková, Zuzana Stehnová, Hana Hančíková
4. Ondřej Vodrážka, Jiří Bouchal, Jan Lauerman

World Ski Orienteering Championships 2005: Levi/Kittilä, Finland

klasická trať
8. Ondřej Vodrážka
9. Barbora Chudíková
10. Jan Lauerman
16. Eva Böhmová

krátká trať
4. Ondřej Vodrážka
10. Barbora Chudíková
15. Jan Lauerman
20. Eva Böhmová

sprint
14. Ondřej Vodrážka
16. Barbora Chudíková
20. Jan Lauerman

štafety
5. Eva Böhmová, Lenka Hrušková, Barbora Chudíková
5. Jan Lauerman, Jan Šedivý, Ondřej Vodrážka

World Ski Orienteering Championships 2004: Åsarna/Östersund, Sweden

klasická trať
8. Barbora Chudíková
17. Jan Lauerman
20. Helena Randáková

krátká trať
10. Barbora Chudíková
11. Ondřej Vodrážka
15. Zuzana Stehnová
16. Eva Böhmová
19. Helena Randáková
20. Tomáš Redlich

sprint
16. Barbora Chudíková
16. Ondřej Vodrážka
19. Zuzana Stehnová
19. Jan Lauerman
20. Eva Böhmová

štafety
4. Barbora Chudíková, Zuzana Stehnová, Eva Böhmová

World Ski Orienteering Championships 2002: Borovetz, Bulgaria

klasická trať
6. Ondřej Vodrážka
16. Barbora Chudíková
16. Jakub Vodrážka
17. Eva Böhmová
20. Lenka Hasmanová

krátká trať
7. Jakub Vodrážka
14. Ondřej Vodrážka
18. Eva Böhmová

sprint
14. Barbora Chudíková
17. Jakub Vodrážka
18. Eva Böhmová

štafety
4. Ondřej Vodrážka, Lubomír Tomeček, Jan Lauerman, Jakub Vodrážka

World Ski Orienteering Championships 2000: Krasnoyarsk, Russia

klasická trať
14. Milan Venhoda
15. Helena Novotná
18. Jakub Vodrážka

krátká trať
13. Helena Novotná
20. Jakub Vodrážka

štafety
5. Barbora Chudíková, Helena Novotná, Lenka Hasmanová
5. Jan Lauerman, Milan Venhoda, Jakub Vodrážka, Lubomír Tomeček

World Ski Orienteering Championships 1998: Windischgarsten, Austria

klasická trať
12. Barbora Chudíková
16. Jan Pecka
19. Jaroslav Rygl

krátká trať
13. Jan Pecka
18. Tereza Kuchařová

štafety
5. Jakub Vodrážka, Jaroslav Rygl, Jan Pecka, Ondřej Vodrážka

World Ski Orienteering Championships 1996: Lillehammer, Norway

klasická trať
7. Jan Pecka
20. Hana Ryglová

krátká trať
16. Jan Pecka
20. Hana Ryglová

štafety
6. CZE ženy
6. CZE muži

World Ski Orienteering Championships 1994: Val Di Non, Italy

klasická trať
12. Jana Cieslarová
13. Šárka Zurynková
16. Jan Pecka
18. Jaroslav Rygl
18. Markéta Novotná

krátká trať
12. Jana Cieslarová
18. Jana Zurynková
18. Jaroslav Rygl

štafety
6. Šárka Zurynková, Markéta Novotná, Jana Cieslarová

World Ski Orienteering Championships 1992: Pontarlier, France

klasická trať
10. Helena Fejfarová
12. Jan Pecka
16. Dana Cieslarová
18. Markéta Novotná

krátká trať
4. Jan Pecka
13. Marcela Kubatková
14. Markéta Novotná

štafety
6. Marcela Kubatková, Markéta Novotná, Jana Cieslarová

World Ski Orienteering Championships 1990: Skellefteå, Sweden

krátká trať
16. Milan Novotný
17. Ivan Šmaus

štafety
5. Milan Novotný, Radovan Kunc, Zdeněk Zuzánek, Ivan Šmaus

World Ski Orienteering Championships 1988: Kuopio, Finland

klasická trať
12. Jindra Pavelková
13. Ivan Šmaus
20. Lukáš Stoffel

krátká trať
10. Ivan Šmaus
18. Jindra Pavelková

štafety
6. Radovan Kunc, Arno Fišera, Ivan Šmaus, Zdeněk Zuzánek

World Ski Orienteering Championships 1986: Batak, Bulgaria

klasická trať
10. Ivan Šmaus
17. Jindra Kuderová

štafety
5. Jana Jakoubková, Pavlína Bacílková, Jindra Kuderová
5. Radovan Kunc, Zdenek Zuzanek, Arno Fisera, Ivan Šmaus

World Ski Orienteering Championships 1984: Lavarone, Italy

klasická trať
13. Radovan Kunc
14. Jana Hlaváčová
15. Dana Ticháčková
16. Ivan Šmaus

štafety
4. Dana Ticháčková, Iva Kalibanová, Jana Hlaváčová

World Ski Orienteering Championships 1982: Aigen/Ennstal, Austria

World Ski Orienteering Championships 1980: Avesta, Sweden

klasická trať
11. Svatava Nováková
12. Dana Ticháčková
15. Anna Gavendová
17. Luděk Pavelek
18. Jiří Ticháček
20. Radek Novotný

štafety
3. Dana Ticháčková, Anna Gavendová, Svatava Nováková
4. TCH muži

World Ski Orienteering Championships 1977: Velingrad, Bulgaria

klasická trať
9. Dana Ticháčková
10. Anna Handzlová
12. Renáta Vlachová
13. Jan Pachner
14. Jiří Ticháček
15. Jaroslav Kačmarčík
16. Jaromír Gorný

štafety
3. Dana Ticháčková, Renáta Vlachová, Anna Handzlová
3. Jan Pachner, Jaroslav Kačmarčík, Jiří Ticháček, Jaromír Gorný

World Ski Orienteering Championships 1975: Hyvinkää, Finland

Share