Proběhlo soustředění na Šumavě

Poslední dva víkendy a týden mezi nimi proběhlo soustředění RD LOB. Vše začalo na Bike Adventure, kde jsme se mezi víc jak tisícem závodníků rozhodně neztratili. V mužích skončili hned 3 kluci z mančaftu na bedně – Vánís s Mlátilem na druhém místě a Vodr s Honzou „Globusem“ Beránkem (všichni z Plzeňské smršti) o pouhé 2 body na 3. fleku. V ženách Helča Randáková s Janou Bloudkovou (Bike Tunel Team) vybojovaly 2. místo.

V neděli jsme se přesunuli na Zadov a následoval týden dvoufázového tréninku (kolo, kolce, běh) v šumavských kopcích. V sobotu jsme se zúčastnili Šumavského MTB maratonu (42km) a opět o nás bylo slyšet – muži nad 30 let: 1. Lauič, 2. Vodr; muži 20-30 let: 5. Dram, 6. Vánís, 7. Mlátil, 12. Kuba Škoda; ženy nad 30 let: 7. Helča, 9. Barča. Navíc v soutěži týmů Lauič, Vodr a Kuba obsadili 2. místo a Dram, Vánís a Mlátil 3. místo.